top

Akumulator w telefonie

Z pewnością większość z was zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest pojemność akumulatora. W dzisiejszych czasach jest ona jednak coraz mniejsza, co nie wpływa dobrze na komfort użytkowania. Wydawać by się mogło, że jest to zupełnie standardowy i niezbyt bardzo ważny parametr. Przecież wszyscy wiedzą, że im mocniejszy telefon, tym szybciej pada nam akumulator.

(more…)

Dzisiejsza rozrywka na telefonach komórkowych

Gry stają się coraz bardziej zaawansowane i z każdym rokiem będzie coraz lepiej. Dlatego wydatek z rzędu dwudziestu złotych za dobrą produkcję wydaje się być naprawdę znikomy. Poza tym koszt ten można przyrównać do wydatków na pizzę, a ile razy zdarza się nam wyskoczyć ze znajomymi na dobrą pizzę. Przynajmniej raz w miesiącu.

(more…)

Smartfon Blackberry i jego historia

Technologia ma to do siebie, iż z dnia na dzień co innego może być na świeczniku. Dlatego w zdumienie wprawia nas firma Research In Motion, produkująca już od wielu lat smartfony, które stale zdobywają nowych nabywców. Mowa oczywiście o najsłynniejszych smartfonach Blackberry. Pierwszy smartfon z serii Blackberry został wprowadzony na rynek już w 1999 roku.

(more…)

Aplikacje pozwalające na lokalizację komórki

Nawet jeżeli niektóre aparaty telefoniczne nie posiadają wbudowanego GPS, można znaleźć sposób na przeprowadzenie lokalizacji. Wówczas namierzanie telefonu komórkowego następuje poprzez połączenie z zewnętrznym odbiornikiem przy wykorzystaniu Bluetooth. Sam jednak odbiornik nie wystarczy w tym celu, jako że nie nadaje sygnału poza sam telefon komórkowy.

(more…)

Urządzenia mobile

Kto by z nas, którzy dorastali w latach dziewięćdziesiątych gdzie szczytem marzeń był ogromny kloc osobistego komputera z wielgachnym i zajmującym mnóstwo miejsca monitorem, że dwadzieścia lat później zwykły telefon komórkowy będzie miał kilkunastokrotnie większą moc niż nasz stary poczciwy pecet taki nastąpił postęp. Postęp ma jednak swoją cenę, dzisiejsze smartfony muszą mieć stały dostęp do internetu, bez tego nie są warte nawet funta kłaków.

(more…)

Doładowanie telefonu krok po kroku

W Polsce wielu użytkowników telefonów komórkowych decyduje się na skorzystanie z systemu pre – paid. Wynika to z korzystnego i elastycznego sposobu rozliczania połączeń i braku formalnych zobowiązań. Jedyną wadą tego systemu jest fakt, że za każdym razem, gdy zabraknie nam środków na koncie, musimy samodzielnie wykonać doładowanie (tutaj doladowania.njumobile.pl).

(more…)

Dla kogo oferta Nju Mobile jest odpowiednia?

Telefon komórkowy jest dzisiaj niemal obowiązkowym wyposażeniem każdego z nas. Korzystamy z niego zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Warto jednakże zadać sobie pytanie o to, jaką ofertę telefonii komórkowej wybrać. Możliwości są szerokie – zarówno w zakresie ofert pre – paid, jak i abonamentowych.

(more…)

Forum dla użytkowników sieci Nju Mobile

Sieć Nju Mobile, choć istnieje na rynku od niedawna, szybko podbiła serca klientów swoją ofertą. Elastyczne, a zarazem niskie koszty połączeń i transmisji danych, nieograniczony czas trwania połączenia, jak również profesjonalna obsługa sprawiły, że na współpracę zdecydowało się bardzo wiele osób. Pozytywne opinie o sieci potwierdza również każde forum o Nju Mobile dostępne w Sieci.

(more…)

Jak wybrać ofertę telefonu na kartę?

Telefon na kartę to rozwiązanie, z którego chętnie korzysta wiele osób. Nie ma się czemu dziwić – elastyczność połączona z niskimi stawkami opłat za połączenia to najlepszy możliwy miks. Warto pamiętać, że telefon w systemie pre – paid oferowany jest przez każdego polskiego operatora telefonii komórkowej. Można więc sprawić, że” karta” będzie jeszcze bardziej opłacalna.

(more…)

Wybieramy dobrego operatora siec komórkowych

Do tej pory na rynku operatorów sieci komórkowych mieliśmy do czynienia z pewnego rodzaju marazmem. Owszem, co rusz pojawiała się pewna oferta, z reguły jednak to nie było to. Większość abonamentów była droga i na dodatek wiążąca. Chciałeś mieć telefon na abonament, musiałeś podpisać umowę na rok lub dwa lata. Teraz wszystko zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni o prowodyrem tych zmian jest dość nowa sieć nju mobile.

(more…)

top