top

Obniżenie zużycia paliwa łatwiejsze niż myślisz

Niektórzy zastanawiają się, jak to możliwe, że zakupiony przez nich samochód pali tak dużo. Problemem w tym wypadku może być wyłącznie niewłaściwy styl jazdy. Wcale nie chodzi tutaj o popularnie zwaną „ciężką nogę”. Część kierowców jeździ stosunkowo wolno, a i tak spala duże ilości paliwa. Jak to możliwe.

(more…)

Lokalizator

Wiele ostatni powstało takich gadżetów, które to z pewnością mogą nam ułatwić życie, które to mogą pomóc zaoszczędzić nam czas w różnych momentach, które to nawet pozwolą nam poczuć się o wiele bezpieczniej. Warto mieć wiedzę o istnieniu takich gadżetów czy urządzeń, bo dzięki nim możemy zyskać naprawdę wiele.

(more…)

Profesjonalny sklep ze sprzętem elektronicznym

Tak naprawdę kupując telefon komórkowy trudno nam się zdecydować na wybór sklepu, a co dopiero konkretnego modelu. W ostatnim czasie na polskim rynku pojawiło się mnóstwo sklepów z telefonami komórkowymi, komputerami, tabletami, laptopami, aparatami fotograficznymi i kamerami video. Który punkt posiada najlepszą ofertę.

(more…)

Telefon sposobem na rewelacyjny prezent

W obecnych czasach prezenty uwielbiamy nie tylko otrzymywać, ale również dawać. Wszelakiego rodzaju okazje, uroczystości to oczywiście świetne pomysły, aby obdarować ukochaną osobę. Niestety bardzo często się zastanawiamy jaki prezent kupić, a przecież możliwości jest dzisiaj ogrom. Pragniemy jednak być wyjątkowi i sprawić naszej ukochanej osobie ogrom radości i przyjemności.

(more…)

Aż trzy tablety Sony z linii Z

Tablet z najwyższej półki to coś co każdy fan gadżetów mobilnych chciałby mieć. Takie urządzenie otwiera ogromne możliwości zarówno jeśli chodzi o rozrywkę jak i prace. Jednym z topowych urządzeń, które chętnie przygarnąłbym jako fan i użytkownik tabletów jest sony xperia. Pytanie tylko, która dokładnie, bo z tego co wiem jest ich aż 3 i każda opatrzona jest literką Z.

(more…)

Akumulator w telefonie

Z pewnością większość z was zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest pojemność akumulatora. W dzisiejszych czasach jest ona jednak coraz mniejsza, co nie wpływa dobrze na komfort użytkowania. Wydawać by się mogło, że jest to zupełnie standardowy i niezbyt bardzo ważny parametr. Przecież wszyscy wiedzą, że im mocniejszy telefon, tym szybciej pada nam akumulator.

(more…)

Dzisiejsza rozrywka na telefonach komórkowych

Gry stają się coraz bardziej zaawansowane i z każdym rokiem będzie coraz lepiej. Dlatego wydatek z rzędu dwudziestu złotych za dobrą produkcję wydaje się być naprawdę znikomy. Poza tym koszt ten można przyrównać do wydatków na pizzę, a ile razy zdarza się nam wyskoczyć ze znajomymi na dobrą pizzę. Przynajmniej raz w miesiącu. Dlaczego więc tej kwoty nie przeznaczyć na dobrą grę mobilną, która z reguły starczy na dobre kilkanaście godzin zabawy.

(more…)

Smartfon Blackberry i jego historia

Technologia ma to do siebie, iż z dnia na dzień co innego może być na świeczniku. Dlatego w zdumienie wprawia nas firma Research In Motion, produkująca już od wielu lat smartfony, które stale zdobywają nowych nabywców. Mowa oczywiście o najsłynniejszych smartfonach Blackberry. Pierwszy smartfon z serii Blackberry został wprowadzony na rynek już w 1999 roku. Jego głównym celem było umożliwienie stałego połączenia z pocztą mailową oraz wysyłania i odbierania tych wiadomości.

(more…)

Aplikacje pozwalające na lokalizację komórki

Nawet jeżeli niektóre aparaty telefoniczne nie posiadają wbudowanego GPS, można znaleźć sposób na przeprowadzenie lokalizacji. Wówczas namierzanie telefonu komórkowego następuje poprzez połączenie z zewnętrznym odbiornikiem przy wykorzystaniu Bluetooth. Sam jednak odbiornik nie wystarczy w tym celu, jako że nie nadaje sygnału poza sam telefon komórkowy.

(more…)

Urządzenia mobile

Kto by z nas, którzy dorastali w latach dziewięćdziesiątych gdzie szczytem marzeń był ogromny kloc osobistego komputera z wielgachnym i zajmującym mnóstwo miejsca monitorem, że dwadzieścia lat później zwykły telefon komórkowy będzie miał kilkunastokrotnie większą moc niż nasz stary poczciwy pecet taki nastąpił postęp. Postęp ma jednak swoją cenę, dzisiejsze smartfony muszą mieć stały dostęp do internetu, bez tego nie są warte nawet funta kłaków.

(more…)

top